Zastawa stołowa i sprzęt gastronomiczny na przyjecie

Przygotowanie rodzinnej imprezy lub firmowego bankietu w kawiarni jest sporym wyzwaniem organizacyjnym i finansowym. W dodatku pojawia się problem z odpowiednią zastawą stołową. Nie wypada, żeby na stołach znalazły się talerze z trzech różnych zestawów, a przystawki spoczęły na plastikowych półmiskach.

Jakie akcesoria można wypożyczyć na dużą imprezę?

Przy organizacji przyjęć potrzebne są duże ilość zastawy stołowej. Oczywiście musi to być zastawa elegancka i jednolita. Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Kraków http://horecaservice.pl/ pozwala na zaopatrzenie stołów w odpowiednio dobrane akcesoria.
Jeśli organizator korzysta z cateringu, to przydatne będą wszelkiego rodzaju naczynia pozwalające na bezpieczny transport przygotowanych potraw. Niezbędne są też ekspresy lub termosy pozwalające na serwowanie ciepłych napojów.

Kompleksowa organizacja przyjęcia, wesela lub spotkania firmowego.

Popularną praktyką, zwłaszcza przy weselach, jest samodzielne organizowanie wyżywienia, wyposażenia sali i obsługi gości. W takich sytuacjach wszystkie sprzęty (stoły, krzesła), urządzenia (ekspres do kawy, zestaw do fondue) i zastawa stołowa (talerze, filiżanki, miski, sztućce) są wypożyczane. Dla organizatorów jest to bardzo korzystne finansowo rozwiązanie.